Шинэ гарьд анхныхаа түрүүг авлаа

2018 оны анхны барилдаанд дүү Э.Энх-Амгалан нь түрүүлсэн бол томчуудын анхны барилдаанд ах Э.Энхбат нь үзүүрлэв. 
ИХ шөвөгт Өвөрхангай аймгийн Тарагт сумын харьяат, Их Монголын хүчтэн дэвжээний бөх, улсын начин Б.Сангисүрэн, Булган аймгийн Сайхан сумын харьяат, аймгийн харцага Д.Пүрэвдорж нар шалгарав.

А.х Д.Пүрэвдорж өнөөдөр бяртай, иртэй, одтой барилдаж, аймгийн цолтнуудаас ганцаараа их шөвөгт шалгарсан амжилтыг үзүүлэв...

Гурвын даваа

1. у/ар Н.Батсуурь - а/а О.Баярхүү

2. у/ар Р.Пүрэвдагва - а/х Н.Өсөхбаяр

3. у/г Ө.Бат-Орших - а/х Х.Энхчулуун

4. у/з Б.Батмөнх - а/з Д.Дарханбаатар

5. у/з Б.Пүрэвсайхан - а/н Э.Сумъяабат

6. у/з Б.Соронзонболд - а/а Д.Ариунмөрөн

7. у/х Ш.Уламбаяр - а/а Н.Баярбаатар

8. у/х А.Цацабшир - а/н Г.Жамбалдорж

9. у/х Н.Батзаяа - а/а Т.Сүрэнжав

10. у/х Б.Бат-Өлзий - а/н Б.Пүрэвдорж

11. у/х М.Бадарч - а/а Б.Баянмөнх

12. у/н Э.Энхбат - а/з Г.Болдгэрэл

13. у/н Ч.Батчулуун - а/а Э.Ууганбаяр

14. у/н Ч.Баянмөнх - а/а Т.Ядамсүрэн

15. у/н Б.Сангисүрэн - а/х Б.Доржсүрэн

16. у/н Ч.Цогбаяр - а/а С.Ерөөлт

17. у/н Б.Сугаржаргал - а/з Л.Батсайхан

18. у/н Л.Лха-Очир - а/а Б.Батдорж

19. у/н Ш.Шинэбаяр - а/а А.Отгонбаатар

20. у/н Б.Батжаргал - а/а Б.Цэдэнсодном

21. у/н Э.Даш - а/а Д.Буянт

22. у/н Б.Ганхуяг - а/а Ш.Мөнгөнбаатар

23. у/н Д.Анар - а/а У.Береке

24. у/н Ц.Чимэддорж - у/н Ж.Дагва-Очир

25. у/н Ч.Хөхчирэнгэр - а/з Ч.Эрдэнэсайхан

26. у/н Д.Амарсайхан - а/а Б.Тайван

27. у/н Э.Ванданцэрэн - а/н Л.Энхсаруул

28. у/н Б.Бат-Эрдэнэ - а/а Ц.Сандагдорж

29. а/а Б.Хашбат - а/х Д.Пүрэвдорж

30. а/а Д.Амаржаргал - а/з Ж.Ням-Эрдэнэ

31. а/а Т.Пүрэвсүрэн - а/а Б.Даваа-Очир

32. а/а Н.Мустафа - а/а М.Еркебулан

Дөрвийн даваа

1. у/ар Р.Пүрэвдагва - а/х Д.Пүрэвдорж

2. у/г Ө.Бат-Орших - а/з Ж.Ням-Эрдэнэ

3. у/з Б.Батмөнх - а/з Л.Батсайхан

4. у/з Б.Пүрэвсайхан - а/а Б.Баянмөнх

5. у/х А.Цацабшир - а/а Э.Ууганбаяр

6. у/х Н.Батзаяа - а/а Н.Баярбаатар

7. у/х Б.Бат-Өлзий - а/а Б.Даваа-Очир

8. у/н Э.Энхбат - а/а М.Еркебулан

9. у/н Ч.Баянмөнх - а/а Б.Батдорж

10. у/н Б.Сангисүрэн - а/а Д.Ариунмөрөн

11. у/н Ч.Цогбаяр - а/а О.Баярхүү

12. у/н Ш.Шинэбаяр - а/а Ш.Мөнгөнбаатар

13. у/н Б.Батжаргал - у/н Б.Бат-Эрдэнэ

14. у/н Э.Даш - у/н Э.Ванданцэрэн

15. у/н Д.Анар - у/н Д.Амарсайхан

16. у/н Ц.Чимэддорж - у/н Ч.Хөхчирэнгэр

Тавын даваа

1. у/г Ө.Бат-Орших - а/а Б.Даваа-Очир

2. у/з Б.Пүрэвсайхан - у/н Ш.Шинэбаяр

3. у/х А.Цацабшир - у/н Ч.Цогбаяр

4. у/х Н.Батзаяа - у/н Б.Сангисүрэн

5. у/н Э.Энхбат - а/з Л.Батсайхан

6. у/н Ч.Баянмөнх - а/х Д.Пүрэвдорж

7. у/н Б.Батжаргал - у/н Д.Анар

8. у/н Э.Даш - у/н Ч.Хөхчирэнгэр

Зургаагийн даваа

1. у/г Ө.Бат-Орших - у/н Ч.Цогбаяр

2. у/н Э.Энхбат - у/н Ш.Шинэбаяр

3. у/н Б.Сангисүрэн - у/н Д.Анар

4. у/н Э.Даш - а/х Д.Пүрэвдорж

Долоогийн даваа

1. у/г Ө.Бат-Орших - у/н Б.Сангисүрэн

2. у/н Э.Энхбат - а/х Д.Пүрэвдорж

Наймын даваа

1. у/г Ө.Бат-Орших - у/н Э.Энхбат

           /түрүү/              /үзүүр/


2018-01-14 10:14:43